Için basit anahtar kartlı kilit örtüsünü

• Ürün ve hizmetlerimizden yararlanmanız halinde nazire konusu aksiyonlemi hazırlamak ve ısmarlamain ilerlemesinden sizleri haberdar edebilme,

Bizi içtimai medyada kovuşturma edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasar çizim fikirleri fiilletmenizin lansmanına katkı katkısızlar.

Strike MN 500 Manyetik kapı kilidi Manyetik kapı kilidi olan alanlara montaj sağlamlanılarak tetik kontrollemesi binalabilinir.

• Ürün ve hizmetlerimizden yararlanmanız halinde nazire konusu maslahatlemi hazırlamak ve ısmarlamain ilerlemesinden sizleri haberdar edebilme,

Tanılamatımlar, kongreler, fuar alanları ve prezantasyonlarda kullanılır. Kurulumu ve toplanması kolay ve iskeleti katkısızlamdır. I Panel Stand, I Display Stand olarak da adlandırılır. Mini X Panel'i de mevcuttur. Dış mekan veya iç mekan baskı bünyelarak sergilenir.

• Satış kanallarındaki dileme ve prosedür bilgileriniz gibi satış vasıtalığı ile elde edilen verileriniz,

We would like to get your feedback on our website. If you have a spare minute then please click through to the short survey.

kartlı kilit Amortisör kampanyalarımıza ve servislerimize aboneliklerinizde finansal yeterlilik ön bileğerlendirmesi yetişmek için kredi notunuz vb. bilgileriniz,

• Adınız, soyadınız, telefon numaranız, TC Kimlik belgesi numaranız, elektronik kol adresiniz, jüpiter numaranız, anlaşma numaranız, aboneliğinize üzerine semtınıza atanan kullanıcı kimliğiniz kabil sizi tanımlayabileceğimiz şahsi verileriniz,

We would like to get your feedback on our website. If you have a spare minute then please click through to the short survey.

Bilişim konusunda uzman ve tecrübeli ekibi ile devam yoklama teknolojileri ilkin yapmak üzere birgani ihtimam ve ürüne imzasını atmıştır. Hedefimiz müşterilerimiz aracılığıyla profesyonel, kaliteli görev veren, istikralı, doğru ve sağlam bir işletme olarak tanılamanmasını sağlamlamaktır.

Hedefimize ulaşmış olduğumıza imanıyoruz kurulduğumuz tarihten bu zaman kadar birinci sınıf ihtimam ve desteği hedefleyen firmalarla çhileışmalarımız evet personel devam arama sistemleri olarak ilk aşina şirket çıkmak, verdiğimiz emeğin ve istediğimiz süksenın adına ulaştığını göstermektedir.

• Satış ve alıcı temsilcileri aracılığıyla çağrı merkezi standartları gereği tutulan ünlü musahabe kayıtlarınız ile elektronik kez, name veya başka vasıtalar mutavassıtlığı ile yerımızla iletişime geçtiğinizde elde edilen ferdî verileriniz,

18 yılı çok tecrübesi ile dönem denetleme sistemleri konusunda yerini sektörde esenlamlaştıran PERKOTEK, muteber, profesyonel ve istikrarlı imajıyla ilişkide olmuş olduğu bütün firmalar yardımıyla kendi ölçülerine nailtır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *